TOP cviky - eBook vol. 2

Ve druhém dílu eBooku o cvičení naleznete kompletní know-how o tom, jak má správné cvičení vypadat. 

Trápí vás bolesti zad? Nebo máte dítě se skoliózou a rádi byste, aby v dospělosti mělo dobrý základ k tomu, aby páteř "vydržela" a nebolela? 

Pak jste tady správně! 

eBook 2. díl

Co v eBooku naleznete? 

Ebook, na který se právě díváte, je pokračováním prvního dílu, ve kterém jsme se zabývali vyšetřením a terapií flexibility (protažení) svalů a fascií, naučili jsme se trakce (vytažení páteře), a přes trénink správného dechového vzoru jsme se dostali až k relaxačním cvikům. 

Ve druhém dílu navážeme a budeme pokračovat vyšetřením síly svalů, které mají přímý vztah k funkci zad, a pokud tyto svaly najdeme slabé, pracujeme na jejich posilování. Dále je potřeba svaly zkoordinovat do správných pohybových vzorů a jako třešničku na dortu usadíme trénink tzv. "superfunkcí", kterými jsou tzv. ideomotorické funkce.

 • KAPITOLA PRVNÍ
  O tom, jak správně testovat sílu svalů, které souvisí s páteří a její funkcí. A až uděláme testy, přečtete si o tom, jak má vypadat správné posilování.
 • KAPITOLA DRUHÁ
  Na tuto kapitolu jsem (doufám, že právem) náležitě hrdá. Myslím, že si mi podařilo srozumitelně předat informace o tom, jak funguje core, jak správně aktivovat a jak core používat.
 • KAPITOLA TŘETÍ
  Vše o koordinaci na jednom místě. Co to je, jak se to cvičí a proč se to cvičí. Exkurze do světa koordinovaných a správně zapojených svalů!
 • KAPITOLA ČTVRTÁ
  Superfunkce ideomotoriky. Jak provést testy, jak na tom jste, a co dělat v případě, že na tom dvakrát skvěle nejste.
obsah eBooku 2

Máte obavu, zda to z eBooku pochopíte?

Žádný strach. Ebookem vás provedu pomocí četných obrázků a videí. Videa jsou nově také v QR kódu, což znamená, že si je můžete otevřít přes mobil nebo tablet, pokud si eBook vytisknete. Já si třeba tisknu vše, co jde, tedy jsem to vkládala s tím, že by se to také mohlo někomu hodit. 🙂

eBook

Co vše vás tedy čeká? 

 • 4 kapitoly
 • 50 stran
 • 98 fotografií a obrázků
 • 6 instruktážních videí

A cena? 

Cena eBooku je 490 Kč

Ano, je to dost, řeknete si. ALE! Berte tento manuál jako návod od člověka, který má více než 15 let zkušeností v oboru a jehož běžná hodinová sazba v ordinaci je 1 000 Kč. A za tu hodinu bychom nezvládli ani čtvrtinu toho, co se vám snažím v tomto eBooku předat. 

Pokud přesto máte pocit, že je to dost, napovím vám. Vyčkejte na dny, kdy dávám slevu, bývá to na Světový den páteře, na Vánoce a kdy se mi chce. 🙂 

A také, prosím, zkuste cenu brát v kontextu toho, že mi pomáháte ve vytváření dalších manuálů, které bych do online světa ráda uvedla. Jen na to mít čas! 

Kliknutím ještě nic nekupujete. Tlačítkem se dostatnete na stránku s objednávkovým formulářem. Pečlivě jej vyplňte a po obdržení platby Vám bude eBook zaslán na e-mail ve formátu PDF.

A co si o eBooku myslí čtenáři? 

Tak to ještě přesně nevím, protože jsme na startu. Zatím mám pár referencí, ale slibuji, že další budu přidávat, jakmile je obdržím. 

Moc děkuji za zaslání! 

Úžasný ebook, plný praxí ověřených a účinných cviků, fotek a instruktážních videí. Můžete si být jistí, že ačkoli vás Katka nebude mít na očích, vy budete mít na očích Katku a budete se cítit, jako by při cvičení byla s vámi a jemně , s humorem sobě vlastním, vás do konkrétních pozic naváděla. Kromě zásobníku cviků pro vaši domácí praxi se dozvíte i důležitou teorii, která vám pomůže pochopit funkci hlubokých svalů v těle, jak je ve cvičení dobře zapojit a jakých chyb se vyvarovat. Pokud patříte, tak jako já, k fandům tištěných materiálů, pak určitě oceníte QR kódy k jednotlivým cvičebním videům. Sama mám od puberty diagnostikovanou skoliózu a Katky ebooky (oba díly) jsou pro mě něco, co mi na trhu zatím chybělo.

Hanka Vildomcová

Ahoj, je mi 15 a sama mám skoliózu. Ke Katce chodím a myslím si, že si podle tohoto eBooku můžete dost dobře otestovat, jak na tom jste a hlavně se naučíte dost nových cviků, které pomáhají a hlavně si je můžete cvičit i sami doma bez dohledu kohokoliv jiného. Takže za mě super.

Nikča

Rád bych Katce poděkoval i za druhý díl eBooku. Opět se jedná o vynikající pomůcku pro všechny, koho skolióza trápí, anebo jako v mém případě pro rodiče, kteří mají dítě se skoliózou. Zpracování, pochopitelnost a především názornost i díky odkazům na videa, je opravdu perfektní. Je vidět, že za eBookem stojí obrovské množství času a profesionálně odvedené práce. Všem moc doporučuji. Nemyslím, že na trhu v rámci této problematiky najdete lépe zpracovaný produkt, který budou mít díky pojetí rády i vaše děti.

Jiří Skládal