TOP cviky - eBook vol. 2

Trápí vás bolesti zad? Nebo máte dítě se skoliózou a rádi byste, aby v dospělosti mělo dobrý základ k tomu, aby páteř "vydržela" a nebolela? 

Pak jste tady správně! 

eBook 2. díl

Co v eBooku naleznete? 

Ebook, na který se právě díváte, je pokračováním prvního dílu, ve kterém jsme se zabývali vyšetřením a terapií flexibility (protažení) svalů a fascií, naučili jsme se trakce (vytažení páteře), a přes trénink správného dechového vzoru jsme se dostali až k relaxačním cvikům. 

Ve druhém dílu navážeme a budeme pokračovat vyšetřením síly svalů, které mají přímý vztah k funkci zad, a pokud tyto svaly najdeme slabé, pracujeme na jejich posilování. Dále je potřeba svaly zkoordinovat do správných pohybových vzorů a jako třešničku na dortu usadíme trénink tzv. "superfunkcí", kterými jsou tzv. ideomotorické funkce.

 • KAPITOLA PRVNÍ
  O tom, jak správně testovat sílu svalů, které souvisí s páteří a její funkcí. A až uděláme testy, přečtete si o tom, jak má vypadat správné posilování.
 • KAPITOLA DRUHÁ
  Na tuto kapitolu jsem (doufám, že právem) náležitě hrdá. Myslím, že si mi podařilo srozumitelně předat informace o tom, jak funguje core, jak správně aktivovat a jak core používat.
 • KAPITOLA TŘETÍ
  Vše o koordinaci na jednom místě. Co to je, jak se to cvičí a proč se to cvičí. Exkurze do světa koordinovaných a správně zapojených svalů!
 • KAPITOLA ČTVRTÁ
  Superfunkce ideomotoriky. Jak provést testy, jak na tom jste, a co dělat v případě, že na tom dvakrát skvěle nejste.
obsah eBooku 2

Máte obavu, zda to z eBooku pochopíte? 

Žádný strach. Ebookem vás provedu pomocí četných obrázků a videí. Videa jsou nově také v QR kódu, což znamená, že si je můžete otevřít přes mobil nebo tablet, pokud si eBook vytisknete. Já si třeba tisknu vše, co jde, tedy jsem to vkládala s tím, že by se to také mohlo někomu hodit. 🙂

eBook

Co vše vás tedy čeká?

 • 4 kapitoly
 • 50 stran
 • 98 fotografií a obrázků
 • 6 instruktážních videí

A cena?

Cena eBooku je 490 Kč

Ano, je to dost, řeknete si. ALE! Berte tento manuál jako návod od člověka, který má více než 15 let zkušeností v oboru a jehož běžná hodinová sazba v ordinaci je 1 000 Kč. A za tu hodinu bychom nezvládli ani čtvrtinu toho, co se vám snažím v tomto eBooku předat. 

Pokud přesto máte pocit, že je to dost, napovím vám. Vyčkejte na dny, kdy dávám slevu, bývá to na Světový den páteře, na Vánoce a kdy se mi chce. 🙂 

A také, prosím, zkuste cenu brát v kontextu toho, že mi pomáháte ve vytváření dalších manuálů, které bych do online světa ráda uvedla. Jen na to mít čas! 

Kliknutím ještě nic nekupujete. Tlačítkem se dostatnete na stránku s objednávkovým formulářem. Pečlivě jej vyplňte a po obdržení platby vám bude eBook zaslán na e-mail ve formátu PDF.

A reference? 

Úžasný ebook, plný praxí ověřených a účinných cviků, fotek a instruktážních videí. Můžete si být jistí, že ačkoli vás Katka nebude mít na očích, vy budete mít na očích Katku a budete se cítit, jako by při cvičení byla s vámi a jemně , s humorem sobě vlastním, vás do konkrétních pozic naváděla. Kromě zásobníku cviků pro vaši domácí praxi se dozvíte i důležitou teorii, která vám pomůže pochopit funkci hlubokých svalů v těle, jak je ve cvičení dobře zapojit a jakých chyb se vyvarovat. Pokud patříte, tak jako já, k fandům tištěných materiálů, pak určitě oceníte QR kódy k jednotlivým cvičebním videům. Sama mám od puberty diagnostikovanou skoliózu a Katky ebooky (oba díly) jsou pro mě něco, co mi na trhu zatím chybělo.

Hanka Vildomcová

Ahoj, je mi 15 a sama mám skoliózu. Ke Katce chodím a myslím si, že si podle tohoto eBooku můžete dost dobře otestovat, jak na tom jste a hlavně se naučíte dost nových cviků, které pomáhají a hlavně si je můžete cvičit i sami doma bez dohledu kohokoliv jiného. Takže za mě super.

Nikča

Rád bych Katce poděkoval i za druhý díl eBooku. Opět se jedná o vynikající pomůcku pro všechny, koho skolióza trápí, anebo jako v mém případě pro rodiče, kteří mají dítě se skoliózou. Zpracování, pochopitelnost a především názornost i díky odkazům na videa, je opravdu perfektní. Je vidět, že za eBookem stojí obrovské množství času a profesionálně odvedené práce. Všem moc doporučuji. Nemyslím, že na trhu v rámci této problematiky najdete lépe zpracovaný produkt, který budou mít díky pojetí rády i vaše děti.

Jiří Skládal